Soczewki kontaktowe

Szkła kontaktowe poprawiają nie tylko wygląd, ale ułatwiają przede wszystkim funkcjonowanie zarówno osobom, które posiadają skomplikowane wady wzroku oraz te najczęściej występujące. Przy okazji wyboru soczewek jako sposobu na korekcję wzroku pacjenci mogą wykorzystać soczewki kolorowe, które umożliwiają zmianę barwy tęczówki. Dzięki temu uzyskujemy zarówno świetną korekcję swojej wady oraz zmianę koloru oczu i spojrzenia.

Szczegóły strony soczewkomania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę soczewkomania.pl:

Soczewki kontaktowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 117 Odwiedziny bing 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Optyk Knurów »

  Optyk to zawód zajmujący się krótko mówiąc okularami. Jego zdaniem jest wykonywanie okularów zgodnie z receptą przepisaną przez lekarza okulistę. Powinien umieć nie tylko dobrać właściwe oprawki i oprawić w nie szkła, ale także, w razie potrzeby, wyszlifować potrzebne soczewki. Jest on także odpowiedzialny za naprawę i konserwację okularów. Powinien znać zagadnienia związane z projektowaniem i pomiarami soczewek okularowych, oraz technologią ich wykonania.

  Rolą okulisty jest opieka medyczna: badanie, diagnozowanie i leczenie chorób oczu. W ramach specjalizacji niektórzy lekarze okuliści zajmują się szczególnie chorobami siatkówki, rogówki, chirurgią oka, wszczepieniem sztucznych soczewek itp. Prócz tego okuliści przeprowadzają badanie ostrości wzroku w celu wykrycia wad widzenia oraz przepisują okulary korekcyjne i aplikują soczewki kontaktowe.

  Więcej informacji na temat optyki, okulistyki i optometrii znajdą Państwo w serwisie optycznym - integralnej części portalu OPTYKA FIJOŁEK, będącego wizytówką online tej firmy z wieloletnimi tradycjami. Optyk Fijołek zaprasza do swoich salonów w Gliwicach, Knurowie i Katowicach. Połączenie pełnego profesjonalizmu z doświadczeniem i bogatą, atrakcyjną ofertą firmy gwarantuje Państwa zadowolenie i korzyści dla zdrowia i urody.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet okulistyczny Centrum Zdrowia Ogrodowa »

  Specjalista okulista zajmuje się leczeniem chorób oczu. Nowoczesne gabinety wyposażone w zaawansowany sprzęt pozwalają na wykrywanie oraz leczenie schorzeń oczu. Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu prowadzi specjalistyczną poradnię okulistyczną, w której pracują doświadczeni lekarze. Nowoczesny oraz przystosowany do świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie gabinet pozwala wykonywać zaawansowane zabiegi. Okulista we Wrocławiu zajmuje się takimi schorzeniami jak: leczenie zaćmy, rogówki naczyniówki, nerwu wzrokowego, zeza, jaskry i innych. Ponadto gabinet oferuje badanie dna oka, ostrości widzenia, ciśnienia śródgałkowego. Decydując się wizytę w gabinecie okulistycznym we wrocławskim Centrum Zdrowia mamy gwarancję fachowej opieki medycznej. Każdy pacjent zyskuje wiedzę na temat stanu swego wzroku oraz jest informowany o potrzebnych badaniach i leczeniu. Każdy okulista w gabinecie ma odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz bogatą wiedzę.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »