Gabinety okulistyczne - nowa strona:

Adres:

Gabinety okulistyczne Podkategoria: Gabinety okulistyczne

 • Optyk Knurów »

  Optyk to zawód zajmujący się krótko mówiąc okularami. Jego zdaniem jest wykonywanie okularów zgodnie z receptą przepisaną przez lekarza okulistę. Powinien umieć nie tylko dobrać właściwe oprawki i oprawić w nie szkła, ale także, w razie potrzeby, wyszlifować potrzebne soczewki. Jest on także odpowiedzialny za naprawę i konserwację okularów. Powinien znać zagadnienia związane z projektowaniem i pomiarami soczewek okularowych, oraz technologią ich wykonania.

  Rolą okulisty jest opieka medyczna: badanie, diagnozowanie i leczenie chorób oczu. W ramach specjalizacji niektórzy lekarze okuliści zajmują się szczególnie chorobami siatkówki, rogówki, chirurgią oka, wszczepieniem sztucznych soczewek itp. Prócz tego okuliści przeprowadzają badanie ostrości wzroku w celu wykrycia wad widzenia oraz przepisują okulary korekcyjne i aplikują soczewki kontaktowe.

  Więcej informacji na temat optyki, okulistyki i optometrii znajdą Państwo w serwisie optycznym - integralnej części portalu OPTYKA FIJOŁEK, będącego wizytówką online tej firmy z wieloletnimi tradycjami. Optyk Fijołek zaprasza do swoich salonów w Gliwicach, Knurowie i Katowicach. Połączenie pełnego profesjonalizmu z doświadczeniem i bogatą, atrakcyjną ofertą firmy gwarantuje Państwa zadowolenie i korzyści dla zdrowia i urody.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Wrocław »

  Centrum Medycyny Estetycznej Medeste Clinic oferuje szeroki zakres zabiegów tj. botoks, osocze bogatopłytkowe, wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym, laserowa redukcja przebarwień, lifting hifu, radiofrekwencja mikroigłowa. Nasz gabinet znajduje się na Bielanach Wrocławskich (Medeste Clinic ul. Kłodzka 3A, Bielany Wrocławskie). Zabiegi są wykonywane przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy posiadają dużą wiedzę i umiejętności.
  Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją lekarską. Zawsze indywidualnie dobieramy

  Data dodania: 05 03 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety okulistyczne